Odżywka do włosów Nature Moi z olejem z pestek winogron

Odżywianie włosów to kluczowa kwestia w całej ich pielęgnacji. Nie ma to, jak dobrany olej, który świetnie zregeneruje i upiększy nasze włosy. Samo oczyszczanie, nawet przy użyciu szamponu o wielu dodatkowych składnikach, niewiele daje. Opłaca się sięgnąć po produkt taki jak odżywka do włosów Nature Moi z olejem z pestek winogron i czerwoną porzeczką.

olej-z-pestek-winogron.jpgSam olej z pestek winogron jest źródłem wielu cennych składników odżywczych, których potrzebują zniszczone włosy. Zawiera kompleks witaminowy, cenne minerały i kilka NKT – niezbędnych kwasów tłuszczowych. Jakich konkretnie? Najwięcej kwasu linolowego (70%), nieco mniej olejowego (16%) i śladowe ilości kilku innych. To dlatego olej winogronowy jest idealny do włosów wysokoporowatych.

Dlaczego zatem nie wykorzystać tego oleju w produkcie przeznaczonym do włosów farbowanych? Marka Nature Moi zdecydowała się na taki ruch. Połączyła olej winogronowy z ekstraktem z czerwonej porzeczki. Tak powstała odżywka do włosów farbowanych z olejem z pestek winogron i organiczną czerwoną porzeczką. Takie połączenie to remedium dla włosów farbowanych. Odżywka stanowi sympatyczny duet wraz z szamponem z tej samej serii.

Nie zawiera silikonów, parabenów i SLS. Ponad 96% składników tego produktu stanowią naturalne składniki. To odżywka biodegradowalna, ekologiczna z organicznymi składnikami.

Jak działa odżywka do włosów Nature Moi?

  • pomaga zregenerować włosy po zabiegu koloryzacji,
  • ułatwia rozczesywanie włosów osłabionych,
  • ochrania kolor przed wypłukiwaniem i blaknięciem,
  • nabłyszcza, zmiękcza i wygładza włosy,
  • poprawia nawilżenie, odżywienie i wygląd włosów.

Winogronowa odżywka do włosów Nature Moi przywraca włosom blask i piękno od cebulek aż po końcówki. Zamyka rozchylone w trakcie koloryzacji lub rozjaśniania łuski włosów, aby ich struktura była jednolita. Efektem są włosy lśniące jak tafla wody. Wszystko dzięki dodatkowi oleju z pestek winogron, który nawilża i odżywia włosy. Odżywka do włosów farbowanych z olejem z pestek winogron Nature Moi pachnie bardzo owocowo. Zapach utrzymuje się na włosach nawet po spłukaniu produktu, a włosy stają się natychmiastowo miękkie.